تونیکی میکن ودردجله انداز.........که ایزددربیابانت دهدباز!

جمعیت سومالی در حدود بیش از 8 میلیون نفر است که متأسفانه نیمی از جمعیت سومالی گرسنه بوده و با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند.
فارس: کاردار سفارت سومالی با اشاره به خشکسالی 6 ساله در کشور سومالی گفت: روزانه 100نفر در سومالی به دلیل گرسنگی جان خود را از دست می‌دهند.

خلیف کدیه موسی اظهار داشت: جمعیت سومالی در حدود بیش از 8 میلیون نفر است که متأسفانه نیمی از جمعیت سومالی گرسنه بوده و با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند.

وی با بیان اینکه متأسفانه روزانه یکصد نفر در سومالی به دلیل گرسنگی جان خود را از دست می‌دهند، گفت: خشکسالی 6 ساله گذشته در سومالی باعث شده است که تقریبأ در حدود 5 میلیون نفر از مردم سومالی دچار فقر و گرسنگی شوند.

کدیه موسی خاطرنشان کرد: از ایران به دلیل اینکه از پرقدرت ترین کشورهای اسلامی در دنیا به حساب می‌آید تقاضا داریم در کمک به مردم سومالی هر چه بیشتر ما را حمایت کند و مردم این کشو را از گرسنگی و مشکلات قعطی نجات دهد.
 
/ 3 نظر / 17 بازدید
Rain boy

الهی آن شب که همه قرآن به سر می کنند ما را توفیق بده قرآن را به دل کنیم.

حقیقت جو

هوالحق سلام.واقعا آدم با دیدن گشنگی کشیدن این همه آدم مظلوم همه چی یادش می ره...چن وقت پیشم این قضیه ی پاکستان آدمو متآثر می کرد...چن وقت پیششم هائیتی....اگه یه عده بیش تر از حقشون نخوانو بذارن منابع عادلانه بین همه تقسیم بشه هیچ وقت شاهد این مناظر دردناک نیستیم... و واقعا کی یه همچین اتفاقی می افته جز با ظهور آقامون ؟؟؟ الهم عجل لولیک الفرج دوست عزیز راجع به روز قدس به روزم اگه تونستی حتما بیا و تبلیغات داشته باش.منو با اسم حقیقت جو لینک کن. خیلی ممنون فعلا یازهرا

سمیرا

سلام.خوشحال مبشم بهم سربزنی و نظر بدهی [گل]