دانلود ترتیل قرآن کریم با ترجمه گویای فارسی و انگلیسی (MP3)

باتبریک ماه مبارک رمضان...ماه بهار قرآن ...دو وبسایت زیر جهت استفاده هر چه بیشتر ومفیدتر همه دوستان فارسی و انگلیسی زبان تهیه شده است.
امید که با استفاده ومعرفی آنها به دیگر دوستانتان در پاداش معنوی این کار عظیم شریک شده وبهره فراوانی در این ماه مبارک ببرید.
 
 
 
یک خواهش: اگر صاحب وبلاگ یا وبسایتی می باشید لطفا این لینک را درلیست پیوندهایتان قرار داده وبه دیگران معرفی فرمایید. 
 
 
ظهور امام زمان(عج) در بیان امام على (ع)  
امیرالمؤ منین (ع) مى فرماید: خداوند در آخرالزمان و روزگار سخت مردى را مى انگیزد و او را به وسیله فرشتگان خود تایید کرده، یاران وى را حفظ مى کند و با آیات و معجزات خودش او را یارى نموده و بر کره زمین مسلط مى گرداند تا آنجا که عده اى از مردم با میل و گروهى به اجبار به دین خداوند مى گروند.
او زمین را پس از آن که پر از ظلم و ستم مى گردد، پر از عدل و داد و نور و برهان مى کند. تمام مردم جهان در برابر وى مطیع مى شوند. هیچ کافرى نمى ماند، مگر این که 
مؤ من مى شود، هیچ تبهکارى نمى ماند مگر این که اصلاح مى گردد.
در دوران سلطنت او درندگان در حال آشتى و صلح زندگى مى کنند و زمینیان خود را رشد مى دهند و آسمان برکاتش را فرو مى ریزد، گنجها براى او آشکار مى شود، مدت چهل سال بر شرق و غرب حکومت خواهد کرد. خوشا به حال آن کسى که روزگار او را درک کند و سخنان وى را بشنود.
بحار: ج 44، ص 20 و ج 52، ص 280.
"اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم"
/ 5 نظر / 23 بازدید
دلارام

اشک ها قطـره نیستنـد ! بلکه کلمـاتى هستنـد که مى افتنـد فقط بخاطـر اینکه : پیـدا نـمیکنند کسى را که معنــى این کلمـات را بــفهمـد !!!

س

سلام ممنون از لطفتون واینکه لینکم کردید منم شمارو لینک کردم اما نگفتید شما هم متاهلید؟ تو شبای قدر دعایم کنید

س

سلام اپم حتما بیااااااااااا

پروانه های دبستانی

سلام و عرض ادب آموزگار دوم ابتدایی هستم و در حال تهیه ی اتوران آموزش سوره های کوچک کتاب قران دوم ابتدایی هستم. به ترجمه ی گویای فارسی سوره ها نیاز داشتم و با راهنمایی شما با سایت دانلود ترتیل .... آشنا شدم و استفاده کردم. انشالله که در پناه قران باشید.

نيايش

سلام ممنون اومدي عزيزم الان خوندمش ميتوني حذفش كني :) كامنتاي من اخرين پستمه هميشه :)