سیر نزولی حجاب...چه کسانی مسئولند؟

باز هم سالی جدید شروع شد وننه سرما بار وبنه اش را بست و رفت...

خدا را شکر...

ولی نمی دانم چرا پس از شروع فصل های نیمه گرم بهار وگرم تابستان بعضی ها نمیگذارند انسان به راحتی از این مواهب وزیباییهای خدادادی در این فصول استفاده کرده وبهره کافی ببرد؟

واقعا جای سوال دارد که چرا برخی به نام آزادی ،آزادی دیگران را سلب کرده ومانع راحتی افراد در خیابانها ومعابر عمومی میشوند؟!!!

تا در خیابان چشم می چرخانیم که درختی،گلی،پرنده ای ،...را ببینیم چشممان به چهره بزک کرده وبی حجاب وزشت یک خانم ویا آقا می افتد که در آن مکان وجود دارد!!

واقعا انسان از این همه عدم عزت و اعتماد به نفس تعجب میکند!!آخآخ

روی سر اغلب خانمها که یک لانه پرنده و یا یک چادر مسافرتی تعبیه شده است که گویی سر وی را 3 برابر کرده و کله اش را 2 نیم!

وعجیب تر اینکه فکر میکنند زیبا شده اند!!!!!!

شلوارهای زنانه  که از شدت تنگی جای خود را به ساپورت داده که کمتر از 1/5(یک پنجم) قیمت یک شلوار عادی را دارند واز لحاظ پوشانندگی وحجاب در حد 0 صفرند!

مانتو ها جای خود را به بلوزهایی بی آستین و نازک و کوتاه داده اند...

شلوارهای مردانه تنگ وکوتاه از بالا وپایین...

ابروهای برداشته آقایون وانواع عمل های جراحی ظاهرا زیبایی خانمها وآقایان که اغلب آنها را زشت تر وعجیب تر کرده است!

و.....................................

بگذریم...ولی نه، از چه بگذریم؟!

از شهیدهای امر به معروفمان؟

از کتک ها وچاقوها وفحش هایی که معدود باغیرتان شیعی و مسلمان برای امر به معروف وتذکر از نااهلان وجاهلان شنیده وخورده اند؟!!!گریه ناراحتاوه

اینجا یادم به جمله معروف سید وسالار شهیدان (ع) می افتد:"اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید!!!"....انسان باشید!

واقعا وقت آن نرسیده که کمی به خود بیاییم و در راهی که می رویم درنگ کنیم وببینیم...به کجا می خواهیم برسیم؟متفکر  نگران

به نظرتان با این وضع به" آمادگی عمومی" که از شرایط ظهور امام زمان(عج) است میرسیم؟

یا مهدی ادرکنا....

/ 3 نظر / 24 بازدید
عاشق کوهستان

مسئوول !! والدین ، معلمان ، اساتید حوزه و دانشگاه ، علما ، سران 3 قوه ، سپاه ، کلیه مدیران ارشد وزارتخانه ها ، ائمه جمعه و جماعات سراسر کشور ، نخبگان ، سازمانهای به اصطلاح متولی فرهنگ ، مدیران بانکها ، نهادهایی مثل کمیته امداد امام و بنیاد شهید و امور ایثارگران ، بهزیستی ، هلال احمر و ... همه و همه سلسله وار مسئوولند ولی بیخیال از فرهنگ و اقتصاد عمومی کشورند . فدای غصه ها و خون دل خوردنهای سرور و مولایمان از عملکرد برخی افراد به اصطلاح مسلمان و شیعه در سطح شهرها بخصوص تهرون کثیف و آلوده با برخی افراد بی فرهنگ و لاابالی اعم از مرد و زنهای ... دختر و پسرهای ... روحانی و غیر روحانی ... استاد دانشگاه و حوزه ... وزیر و وکیل ... سیاسیون و احزاب و ووو ... انگاری دیگه دین و فرهنگ و انسانیت و شرف و عزت و جوانمردی و ایثار و گذشت و شهامت و رشادت و اخلاق و ادب و آداب معاشرت و دنبال کسب روزی حلال و عفت و مردانگی و شرم و حیاء و نجابت و کرامت و ... در بین بعضی از مسئوولین و برخی از مردم ایران از بین رفته ... یعنی دوره ی آخرالزمان نرسیده !!! خدایا بحق خودش و به دعای خود حضرت (ع) فرج و ظهورش را نزدیک بفرما ...[خجالت]

گروه شهدای

سلام علیکم خدا قوت با اجازه لینک شدید راستی بروزیم ..منتظر حضور التماس دعا