سالهادل طلب جام جم ازمامیکرد...وآنچه خودداشت زبیگانه تمنامی کرد!

سخنان پوتین (رئیس جمهور اسبق روسیه) بعد از دیدار با آیه الله خامنه ای
پوتین که هیچ تعلق مذهبی نداشته و شخص لائیکی به شمار می آید پس از دیدار با رهبر انقلاب می گوید با عنایت به مطالعاتی که من در اِبره مسیح داشته ام در ملاقات با رهبر ایران تمام ویژگی های نوشته شده برای مسیح را در آیه الله خامنه ای دیده و برایم متجلی شد.

همچنین پوتین پس از ملاقات با رهبر معظم انقلاب بااشاره به درایت و تیزبینی های حضرت آیه الله خامنه ای می گوید حکیم بزرگی در ایران نشسته است که به ذهن من خطور نمی کرد تا به این حد همه جانبه نگر باشد. او حکیم و دانشمندی است که تصمیم گیری ها و تنظیم همه سیاست های ایران به دست اوست ، پوتین می گوید با وجود درایت و تیزهوشی رهبر ایران هیچ خطری متوجه ایران نمی شود و من در ملاقات با ایشان معنای واقعی قانون اساسی جمهوری اسلامی و مفهوم ولایت فقیه و ولایت علمای دینی را که شنیده بودم فهمیدم.

 

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Rain boy

ســــوالات بـی جـــــواب !!!! ... چرا وقتی باطری کنترل تلویزیون تموم می شه دکمه های اونو محکمتر فشار میدیم؟ - چرا میگن طرف مثل بچه خوابش برده در حالیکه بچه ها هر دو ساعت یک بار از خواب بیدار می شن و گریه می کنن؟ - چرا اگر به کسی بگید که در فضا ۴ میلیارد ستاره وجود داره باورش میشه ولی اگر بهش بگید رنگ دیوار خیسه خودش با دست امتحان می کنه تا مطمئن بشه؟ - چرا برای انجام مجازات اعدام با تزریق آمپول سمی، از سرنگ استریل استفاده می کنن؟ - چرا تارزان ریش و سیبیل نداره؟ - اگر این حرف درست باشه که ما به دنیا می آییم که به دیگران کمک کنیم پس دیگران برای چی به دنیا میان؟ - آیا میشه زیر آب گریه کرد؟ - چطور ممکنه که انسان اول به فضا سفر کرد و بعدا به فکرش رسید که زیر چمدون چرخ بذاره؟ - اگر روغن ذرت از ذرت تهیه میشه و روغن سبزیجات از سبزیجات، پس روغن بچه از چی تهیه می شه؟ - تا حالا توجه کردید که اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی اگر با ماشین بیرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟

داود

سلام واقعا . خدا به بعضی از ماها رحم کنه . پوتین با یک بار دیدن رهبری پی به این شخصیت عظمی میبرد ولی بعضی از ما ها متاسفانه بارها کلمات ارزشمند رهبری رو شنید ه ایم ولی هنوز..........

شاه حسینی

سلام وبلاگ زیبا و ارزشمندی داری؛اجرت با امام زمان(عج)... به ما هم سری بزن و ردپائی بذار... یا علی[گل]

Danyal

برای تو می نویســـــــم برای تویی كه قلبت پــــــــــاک است برای تویی كه تنـــــــهایی هایم پر از یاد توست برای تویی كه قلبم منزلگه عـــشـــــــــق توست برای تویی كه احســـــاسم از آن وجود نازنین توست برای تویی كه تمام هســـــــتی ام در عشــــــق تو غرق شد برای تویی كه چشــــــمانم همیشه به راه تو دوخته است برای تویی كه مرا مجذوب قلب ناز و احســــــــاس پاک خود كردی برای تویی كه وجودم را محو وجود نازنیـــــن خود كردی برای تویی كه هر لحـــــظه دوری ات برایم مثل یک قرن است برای تو که هیچ وقت نفهمیدی دوستت دارم برای تویی كه سـكوتــــــــــــــــــــت سخت ترین شكنجه من است برای تویی كه قلبـــــــــت پـاک است برای تویی كه در عشـــــــــــق ، قـلبت چه بی باک است برای تویی كه عـشــــــقت معنای بودنم است برای تویی كه غمــــــــهایت معنای سوختنم است برای تویی که آرزوهایـــــــــت آرزویم است

mona

سلام دوست عزیز.من آپم اگه دوست داشتی بیا....[لبخند][گل]

حاج رضوان

سلام وبلاگ پرمحتوايي داريد... لطفا به ما سر بزنيد www.naslejavane90.mihanblog.com

كريم بنايي

گردیده وطن غرقه ی اندوه ومحن وای ای وای وطن وای [گریه]

كريم بنايي

گردیده وطن غرقه ی اندوه ومحن وای ای وای وطن وای [گریه]