ایرانی های عزیزبشتابند....

باعرض سلام خدمت دوستان ایرانی وایرانی دوست عزیز

این یک فراخوان ملیست نسبت به هویت واصالت ایران وایرانی....

خلیج همیشه فارس ...

دریک نظرسنجی مجازی درحال واگذاری به عربهاست!!!

دراین نظرسنجی که هم اکنون هم درحال اجراست  متاسفانه اغلب اوقات خلیج عربی رای آورده واین مایه تاسف برای مجامع بین المللیست که به این راحتی ومثل همیشه حق مسلم یک کشورراضایع می کنند!!

لطفابرای جلوگیری ازاین فاجعه ملی به پاخاسته وقدمی هرچندکوچک درحدیک رای دادن اینترنتی بردارید...

ایران وایرانی دوستان عزیزوهمه حامیان عدالت به آدرس اینترنتی زیررجوع فرمایید:

 

http://www.persianorarabiangulf.com

 

/ 18 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حقیقت جو

هوالحق سلام آره من رفتم اون موقع که رای میدادم60 به 40 بود به نفع خلیج فارس.اما نظر يه نفر واسه من خيلي جالب بود ...ميگف : "این سایت و امثال آن ( رای گیری خلیج فارس یا خلیج ... ) چیزی نیست جز شعله ور کردن اختلافات میان عرب و عجم و از شما خواهشمندم دست از این کار پوچ بردارید که اوضاع خیلی بی ریخته ، فعلا وقت خلیج ملیج نیست . ظاهرا شیطان اینبار روی تعصبات ما دست گذاشته ." من كه جاخوردم از بيخياليه بعضي از آدما... راستي خيلي خوشحال ميشم به وبلاگم بياينو بانظرتون وبلاگمو قشنگ كنين.ممنون ميشم اگه منو لينك كنين. يازهرا

Danyal

"عشق یعنی خاطرات بی غبار دفتری از شعر و از عطر بهار. عشق یعنی یک تمنا , یک نیاز زمزمه از عاشقی با سوز و ساز. عشق یعنی چشم خیس مست او زیر باران دست تو در دست او. عشق عشق یعنی "بی تو هرگز ...پس بمان " تا سحر از عاشقی با او بخوان. عشق یعنی هر چه داری نیم کن از برایش قلب خود تقدیم کن.[چشمک][گل]"

ضحا

سلام علیکم ممنون از اطلاع رسانی.. آپیم تشریف آورده نظر دهید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

parisa

وفادارى؟ ....... خدا بيامرزدش صداقت؟ .... يادش گرامى غيرت؟ ..... به احترامش يك لحظه سكوت معرفت؟ ..... يابنده پاداش ميگيرد مرام؟....... قطعه شهدا ...عشق؟ ..... از دم قسط.. واقـــعــــا به کــــــجـــــــا چــــنـــــیـــــــن شـــــتـــــابـــــان؟؟؟؟

parisa

فقط خلیج فارس[قلب]

همکلاسی

سلام خلیج فارس حق مسلم ماست[لبخند]

ابر و باد

[دست]خلیج فقط فارسه..همیشه ی همیشه...[دست]

حقیقت خودم

سلام....از شما بعیده که دارین به این فتنه گریها دامن میزنید این فتنه از جانب اسلام ستیزان خارجی است.... البته دست زرتشتیان در این کار هم سهیم است میخواهن اعراب را قاصب جلوه بدن و احساسات میهن پرستانه را تحریک کنن تا بتوانند با اسلام مبارزه کنن و اسلام را که اعراب ان را وارد ایران کردن را هم قاصب جلوه بدن...